15.08.2012

Jesimes (James i Jessica)


Status
po pierwszej randce
 Od
Zmiany i Układy
 Do
TBA
 Wątki poboczne
Jily, Jessica i Luis, Jary, James i Skye, James i Serena.
 Kanon
nie 
 Owoce związku
-
Istota:

Jest to związek pomiędzy Jamesem Potterem a jedną z Piękności, szesnastoletnią Krukonką Jessicą Bein.  Chociaż Jessica niejako "wygrała" randkę z Jamesem w ramach układu z jego byłą dziewczyną, Lily Evans, to jednak ostatecznie chłopak spotkał się z nią z własnej inicjatywy i uznał za interesującą.
Historia:

Od Urodzin "Mojej Dziewczyny" i padnięcia układu Lily i Jamesa, można mówić o początku"Zdradzie" - po pierwsze, przeciwko nim intrygowała Mary McDonald, a po drugie - do Hogwartu z odwyku narkotykowego wróciła May Potter, siostra Jamesa, która odwróciła jego uwagę od nowej dziewczyny i doprowadziła do nieufności i narastania tajemnic pomiędzy parą. Mary wykorzystała ciekawość Lily i drażliwość Jamesa co do kwestii przeszłości May i postanowiła zaprosić jedną ze swoich koleżanek z Piękności, Jessikę, do swojego planu.
ich związku - para umówiła się na spotkanie w Hogsmeade i oboje podchodzili do niego dość poważnie. Pierwsze utrudnienia pojawiły się w
Zmanipulowana Lily zwróciła się o pomoc do Jessiki w kwestii wyciągnięcia sekretu od swojego byłego chłopaka, Doriana Chamberlaina, a w zamian za udzielone wskazówki wytargować dla Jessiki pocałunek z Jamesem (wcześniej Krukonka zażądała spotkania, ale Lily nie zgodziła się na nie, chociaż w podpisanym cyrografie zamieszczono właśnie taką stawkę). Układ został zawarty, a chociaż Lily po pewnym czasie zmieniła zdanie i chciała go anulować, wskutek wielu wydarzeń doprowadziła go jednak do końca i "sprzedała" Jamesa (Huncwockie Gody). Wystawiła go i poszła na rozmowę z Dorianem, a wtedy Jessica zakradła się do chłopaka i opowiedziała o występku Lily. Na koniec 27. rozdziału James zerwał z Lily, co było równoznaczne z tym, że  nie zamierzał dotrzymywać jej części umowy i całować Jessiki.
W Zmianach i układach Lily i Mary postanawiają współdziałać, kiedy okazuje się, że James zaprosił Jessikę na spotkanie następnego dnia, najwyraźniej zmieniając zdanie. Dwie byłe dziewczyny Pottera podszywają się pod Skye DeVitt i Larisssę Richardson i kierują się w stronę pubu w Hogsmeade, gdzie Jessica i James się umówili. Potterowi udaje się przejrzeć podstęp dziewczyn, ale nie może powstrzymać ich przed zepsuciem mu spotkania i nastawienie Jessiki nieprzychylnie względem niego.

Sceny:

#1 James i Jessica na randce (Zmiany i układy)

Kredyty:

Adam Brody. Misha Burton. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Autorka jest głodomorkiem, a akurat nie ma Danio w pobliżu. Chcesz ją dokarmić? Napisz komentarz! Wystarczy zwykłe: "przeczytałem" z anonima, a ona już ma dzienne zapotrzebowanie Witaminy K(omentarz).

Obserwatorzy

Layout by Yassmine