Mapa Huncwotów

WITAJ na HzTL!

Podzieliliśmy naturalny chaos tego bloga na kilka sekcji, które mogą ułatwić Wam operowanie po tej bezbrzeżnej masie informacji, dupereli i odnośników - ok. 150 opublikowanych stron pełnych informacji! Nowa Mapa Huncwotów funkcjonuje od tak zwanego Drugiego Wielkiego Przewrotu Bloga, czyli remontu z okazji 3 urodzin, na który przygotowywaliśmy się jakieś 1001 nocy i jeden dzień więcej.

1. Pierwszy raz? Chcesz dowiedzieć się, czy w ogóle warto tu zostawać?

 

Bezpieczna, pozbawiona zewsząd tańcujących spoilerów strona, na której możesz znaleźć proste, zwięzłe i wystarczające na początek informacje oraz znaleźć odpowiedzi na elementarne pytania. 
> Recenzje, nagrody i oceny opowiadania
Znajdziesz tu fragmenty ocen opowiadania z ocenialnii blogspotowych, odnośniki do wzmianek na temat bloga oraz wyszczególnione wszystkie jego osiągnięcia.
> Zwiastun (intro)
Wykonane na potrzeby opa intro-opening w stylu One Tree Hill. Każda część ma swoją czołówkę.
 

2. Zostajesz z nami? Zabieramy się za czytanie :D.

> Opisy (i linki) do rozdziałów
Zwięzłe i nieprzespoilerowane opisy rozdziałów, razem z listą bohaterów, czasem i linkami do ukrytych prologów. Strona w pełni odrestaurowana, nie straszy tak bardzo jak tajemnicza, wąziutka szeroka lista.
> Rozdziały do pobrania w wersji .pdf lub .doc
Dla sceptyków boskiego Bloggówna, linki do pobrania rozdziałów w wersji doc/odt i pdf, przez chomika (za free) i dropboxa (też za free, bo tam nie ma innej opcji).
> Streszczenia rozdziałów (bardzo szczegółowe)
Jak idziemy na skróty, to najlepiej tędy. Szczegółowe streszczenie każdego rozdziału, razem z gifem i ładną ramką.

3. Po lekturze? Masz jakieś wątpliwości? Chętnie pomożemy


> bohaterowie (strona odsyłająca)
Nieważne, czy chcesz znaleźć coś o Jamesie w jego karcie postaci, czy sprawdzić kim był tajemniczy chłopak z rozdziału numer X - spis bohaterów pierwszo-, drugoplanowych i epizodycznych, w pełni uzupełniona.
> pary (spis kart)
Każdy z każdym to wbrew pozorom jedyna opcja, która naprawdę wzbudza nas w jakiekolwiek emocje - chociażby niedowierzanie i sceptyczność. Aby połapać się w blogowym każdy-z-każdym powstał spis par razem z kartami par tych najważniejszych.
Kanon jest święty, do momentu, kiedy robi się zbyt banalnie. Oto lista ważnych elementów, na których - tuż obok świata kanonowego - opiera się HzTL.
> podsumowania części:
CZĘŚĆ I
CZĘŚĆ II
CZĘŚĆ III (plany)

4. Masz ochotę na coś więcej? Co jeszcze warto zobaczyć :D> strony dodatkowe z podziałem na sekcje (struktura opowiadania, bohaterowie, miejsca, wątki, plan lekcji, tabele Quidditcha itp. itd.)
Wychodzę z założenia, że głupie ciekawostki są... najciekawsze. Dlatego natworzyłam mnóstwo stron z niepotrzebnymi nikomu ciekawostkami, które następnie złożylam do kupy, dzieląc je na sekcje.
> sceny usunięte oraz poprzednie wersje rozdziałów
To co zalega w Koszyku przed opróżnieniem.
> bonusy
A raczej bonus, bo był jeden. Phi, phi.
> sondy, ankiety i quizy
Abigail ma dusze szalonego naukowca i uwielbia robić badania, co do wszystkiego. Powstał więc cykl ankiet najpierw na 2 urodziny, gdzie zbadała, co się dało, a następnie uruchomiła dziwny zwyczaj COTYGODNIOWEJ SONDY, dotyczącej ostatnich przewrotów w opie. Linki do cotygodniowych sond powinny ginąć śmiercią naturalną, ale jednak Ebigejl jest zbyt sentymentalną osobą, żeby się ich pozbyć, dlatego skupiła wszystkie w jednym miejscu.

5. Poza opowiadaniem> Abigail
Kim jest ta laszka? Czego od nas chce? Jak ogólnie jej się żyje? Karta postaci Abigail, gdzie jebie spamem na prawo i na lewo.
> inna twórczość Ebigejl i twory pochodne do HzTL
O czym jest ANLT, Magic Grade, Mud Dancing? Gdzie je przeczytać? Czy są niebezpieczne? Czy są powiązane jakkolwiek z tym opem? Na tej stronie rozwiejemy wszystkie wątpliwości i - mam nadzieję - zrobimy to w taki sposób, żeby nie wygadać wszystkiego. Od zdradzania wszystkich planow mamy by-abigail.
> nasze Królestwo wartościowych blogów
Prywatna biblioteka królewska, z lożą honorową HzTL NAJPIĘKNIEJSI i ładnymi gifami z jedzeniem (nie można się oprzeć...).
> sprzedam, kupię, wymienię, czyli ogłoszenia parafialne HzTLa
Nazywany również Dekretami Edukacyjnymi prywatny kurnik, gdzie załatwiamy sprawy organizacyjne. Są tam również wyniki i linki do cotygodniowych sond rozdziałowych, garstka spoilerów, co do następnej notki itp. itd.
> spamownik
Fajne, eleganckie miejsce na pozostawienie swoich odpadów i zmycie się stąd w cholerę.
>księga gości, czyli nasz tubylczy warzywniak
Stare, onetowe konie pewnie będą wiedzieć, co to za twór, ta cała księga gości. Wszystkich zapraszam do wpisania się, że tu byli, aby zapisać się w historii tego... miejsca oraz na niezobowiązujące gadki-szmatki, jeśli ktoś chce w ogóle się do tego przyłączyć.
Księga gości otwarta została 12 września 2016 (3 urodziny)

6. Wciąż nie znalazłeś, czego szukasz? 


>wyszukiwarka
Tagi znikają i pojawiają się jak kamfory w zależności od szablonu - a ci, którzy trochę już z nami są, wiedzą, że to znaczy: bardzo często. Tagi czasem widoczne są pod rozdziałami w ten sposób najwygodniej jest nam nawigować. Jeszcze lepiej kiedy ich lista paraduje pod listą postów. Kiedy jednak szblon się temu sprzeciwia, a my tracimy dostęp do wygodnych odnośników, możemy zawsze wpaść na stronę z uporządkowanymi hashtagami i pozwolić magicznemu Proszkowi Fiuu przenieść nas w odpowiednie miejsce.
>archiwum HzTLa, czyli spis wszystkich postów na skróty
Od zarania dziejów HzTL bronił się przed widżetem archiwum, dlatego, że panował tu bałagan, a archiwum pięknie by to obrazowało. Do dzisiaj chowamy archiwum jak najgłębiej się da, ale po zakończeniu prac remontowych  
> znajdź nas:

bo social media są nierozerwalnie związane z tą historią


facebook - hztl. 
wattpad - hztl 1/2/3
wattpad - ebigejl.
fanfiction - hztl 1/2//3
fanfiction - ebigejl.
chomik.
dropbox.
by-abigail.
lubimyczytać - ebigejl
pottermore - ebijejl
tumblr - ebigejl

 

Miłej zabawy, Potterheadzi! ♥ 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Autorka jest głodomorkiem, a akurat nie ma Danio w pobliżu. Chcesz ją dokarmić? Napisz komentarz! Wystarczy zwykłe: "przeczytałem" z anonima, a ona już ma dzienne zapotrzebowanie Witaminy K(omentarz).

Obserwatorzy

Layout by Yassmine