15.12.2012

Ethan + Rachel


 Status
małżeństwo
 Od
od 1976
 Do
TBA
 Wątki powiązane
Ethan i Mary, Ethan i Caroline, Lethan (Lukrecja+Ethan)
 Kanon
nie
Owoce związku
-Istota:

Jest to związek pomiędzy Ethanem Evansem (ojcem Lily, Petunii i Chase'a) a Rachel Evans (McCollough). Rachel to trzecia żona Ethana, po Mary i Caroline. Jest od niego młodsza o czternaście lat. Była jedną z przyczyn rozpadu małżeństwa Ethana i Caroline (druga to problemy kobiety z płodnością), dlatego nie zyskała przychylności ze strony Lily. 

Historia:

Ethan i Caroline byli małżeństwem w latach 1966-1976, z tym że przez cały ostatni rok  związku dzieliła ich separacja. Obydwoje pracowali bardzo dużo, ale i tak z trudem łączyli koniec z końcem. Ethan pracował jako aktor na West Endzie oraz profesor, wykładający na Królewskiej Akademii Muzycznej. Caroline, podobnie jak mąż, grywała na West Endzie, kiedy poszczęściło jej się i zdobyła jakąś rolę, ale na co dzień uczyła w liceum muzyczno-tanecznym biologii, muzyki oraz prowadziła zajęcia z baletu. Jej ulubioną wychowanką i uczennicą z sekcji baletowej była Rachel.
Po ukończeniu szkoły Rachel podjęła studia taneczne. Chciała spróbować swoich sił jako baletnica na West Endzie. Szybko okazało się, że jej licealna wychowawczyni po raz kolejny może bardzo jej w tym pomóc. Caroline poprosiła swojego męża, żeby pociągnął za kilka sznurków i pomógł Rachel w debiucie jako człowiek bardzo obeznany z śmietanką towarzyską West Endu. Już wtedy nad małżeństwem Evansów gromadziły się czarne chmury.
Rachel i Ethan od razu wpadli sobie w oko. Mieli podobne charaktery, poglądy, obydwoje byli "wysocy i jasnowłosi", jak często śmiała się Lily. W miarę jak sytuacja w małżeństwie Evansów się pogarszała, miedzy Rachel i Ethanem iskrzyło coraz bardziej. Przełomowym momentem historii był wyjazd Caroline na Broadway do swojej przyjaciółki po fachu. Rachel wpadła do Cokeworth, prosząc Ethana o ostatnie rady w związku z jej premierą, która miała odbyć się następnego dnia. Następnego dnia to Evans ją tam zawiózł. 
Zdrada Ethana przyczyniła się do ostatecznego rozpadu jego małżeństwa z Caroline. 
Para pobrała się w wakacje 1976, tuż przed rozpoczęciem akcji. 


Spis scen:

 

#1 List Rachel do Lily, rozmowa Lily i Dorcas na temat jej nowej macochy (Utrapienia i Rozwiązania)
#2 Rachel i Ethan w domu Evansów (Boże Narodzenie pt.2)

 

Ciekawostki:

 *Liceum, do którego chodziła Rachel to Audrey's, czyli szkoła, gdzie Jo w Psychoanalityku skłamała Jordanowi, że chodzi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Autorka jest głodomorkiem, a akurat nie ma Danio w pobliżu. Chcesz ją dokarmić? Napisz komentarz! Wystarczy zwykłe: "przeczytałem" z anonima, a ona już ma dzienne zapotrzebowanie Witaminy K(omentarz).

Obserwatorzy

Layout by Yassmine