04.06.2012

Ethan + Mary Status
rozwiedzeni
Od
1958
Do
1968
 Wątki powiązane
Lethan (Ethan i Lukrecja), Ethan i Caroline, Ethan i Rachel.
Kanon
tak
 Owoce związku
Petunia, Lily
Istota:

Jest to ex-małżeństwo pomiędzy Amerykaninem Ethanem Evansem (postacią drugoplanową) oraz pół-Włoszką Mary Oldisch, świętej pamięci. Są oni rodzicami Lily i Petunii.
Podczas tego związku Ethan zdradzał swoją żonę z Lukrecją Prewett, a owocem ich romansu stał się syn Chase. To jednak nie przez Ethana, lecz Mary doszło do ostatecznego rozpadu związku - porzuciła ona męża i dzieci na rzecz kariery aktorskiej w Ameryce. Zmarła sześć lat później, zamordowana przez swojego kochanka.


Historia:


Siostra Ethana, Amanda, cierpiała na bezpłodność i leczyła się u ginekologa Oldischa - ojca Mary. Ethan pewnego dnia odprowadził ją do szpitala, i zderzył się tam z osiemnastoletnią wówczas Mary. Już wtedy zrobiła na Evansie spore wrażenie, ale szybko zapomniał o niej, zauroczony Lukrecją Black. Do kolejnego spotkania przyszłego małżeństwa doszłow  sekretariacie Królewskiej Akademii Muzycznej, gdzie obydwoje składali podania. Ethan umówił sie z Mary na kawę, gdzie poznał ją odrobinę i odkrył, że mają ze sobą wiele wspólnego - chociażby obydwoje posiadają ojców, którzy są sceptyczni co do robienia kariery w muzyce. Ethan załatwił Mary pracę wakacyjną u swojego ojca, dziękiktorej mogła zaoszczędzić trochę funtów. Spotykali się coraz częściej i wtedy też do Londynu zajechał pan Ignatius Prewett, Lukrecja pokłóciła się z ukochanym i na złość mu postanowiła wyjechać ze swoim narzeczonym do Leningradu, a następnie szybko się z nim ożenić. Rozzłoszczony Ethan wdał się w przelotny romans z Mary Oldisch. Szybko zatęsknił za ukochaną i już chciał przeprosić ją za nieporozumienie i błagać, by opuściła Ignatiusa, jednak okazało się, że Mary jest z nim w ciąży z Petunią. Wywróciło to świat Ethana do góry nogami.
Kościelne dzwony biją dla Ethana i Mary szybko po ślubie Lukrecji i Ignatiusa. Na świat przychodzi Petunia, a Lukrecja rodzi Jo i przez pewien czas nie dzieje się nic, co mogłoby zakłócić tę sielankę. Lukrecja powraca w 1959, a Ethan nawiązuje z nią romans, który kończy się z chwilą narodzin Chase'a na przełomie '59 i '60 oraz Lily jakiś miesiąc później. Chase trafił pod opiekę Amandy, sisotry Ethana.
W 1968 roku Mary opuściła swojego męża, nigdy nie dowiadując się o zdradzie. Zagrała ona w kilku hollywoodzikich produkacjach, ale sławę przyniosły jej role musicalowe na Broadwayu. Przyjeżdżała do swojej rodziny na kilka dni co roku, ale kontakt urzymywała jedynie z Lily, w której dostrzegała swoje młodsze ja. Nie wiedząc, że jest to prezent od Lukrecji Prewett dla jej męża, Mary przywłaszczyła sobie Medalion Prewettów i porzucając rodzinę, zabrała go ze sobą. Ethan ułożył sobie życie z Caroline Steele, swoją wieloletnią przyjaciółką, a następnie poślubił Rachel McCollough. Mary została zamordowana w 1974. Za jej zabójstwo został oskarżony jej partner. Jo w Prawdziwych Kolorach wysuwa teorię, że w jej zabójstwo mógł mieć coś wspólnego ktoś łasy na Medalion i związany z Patornatem Trevora Monroe.

Owoce związku:


Kredyty:

Sophie Turner. Paul Wesley. Matt Davis. Sara Canning. 
Becca Tobin. Karen Gillan.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Autorka jest głodomorkiem, a akurat nie ma Danio w pobliżu. Chcesz ją dokarmić? Napisz komentarz! Wystarczy zwykłe: "przeczytałem" z anonima, a ona już ma dzienne zapotrzebowanie Witaminy K(omentarz).

Obserwatorzy

Layout by Yassmine