08.05.2012

Do pobrania

Blogger ma swoje humorki, lubi afiszować swoją istotność i właściwie to nie ma łatwego usposobienia. Niektórzy, obdarzeni naturalnie większą cierpliwością, są w stanie zaakceptować jego niegrzeczności i maniery wzywające o pomstę, inni już nie. Te osoby zapraszam na wattpada i fanfiction. Jeśli ktoś chciałby uzyskać dokument, by czytać go również i offline, to ma taką możliwość TUTAJ. 
Betowała Lumossy <3.
Część I będzie dostępna po poprawkach.

Część II


Całość - pierwsza wersja, niepoprawiona
Stron: 868


Link: DROPBOX

rozdziałami

Psychoanalityk - potrzebna korekta

Powitania i pożegnania - potrzbna korekta

Sylwester w Dolinie Godryka - niedługo

Prawda czy fałsz? - niedługo


Prawdziwe kolory - niedługo

"Zdrada" - niedługo

Huncwockie Gody - niedługo

Zmiany i układy - niedługo

Furia - niedługo


8 komentarzy:

 1. Witam, chciałabym zapytać, dlaczego nie mogę ściągnąć rozdziałów :c

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Część z nich nie wyszła jeszcze od bety, a że będą wstawiane całościowo, w częściach, to nie dodałam - coś ruszy dopiero po premierce 29.2 i 29.3.
   Jeśli bardzo ci zależy, to mogę ci je podesłać na maila :D. Powiedz tylko od którego do którego i na jaki adres wysłać c: .

   Usuń
 2. Hej, chciałbym wiedzieć czy te rozdziały są te właściwe, bo na wattpadzie są wersje stare i nie wiem czy mogę czytać skoro gdzieś wcześniej było napisane, że coś jest pozmieniane. I po prostu mówiąc to się pogubiłam a naprawdę bardzo chcę przeczytać Twoje opowiadanie �� byłabym bardzo wdzięczna gdybyś odpowiedziała :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem czy się dobrze wyraziłam, ale generalnie chodzi mi o to gdzie zacząć czytać, żeby być na bieżąco :)

   Usuń
  2. Cześć, kochana!
   Bardzo się cieszę, że chcesz przeczytać mojego tasiemca :D.
   Nie przejmuj się tym, czy wersja jest stara czy odnowiona: fabuła się nie zmieniła i nie zmieni po odnowieniu wszystkiego. Stare rozdziały są sprzed 4 lat i styl raczej nie powala, dlatego zabrałam się za poprawki - te pierwsze rozdziały już zostały mniej więcej ogarnięte, ale im dalej w las, tym gorzej z poprawianiem... nie zmienia to jednak faktu, że poprawione rozdziały cały czas opierają się na starych wersjach, że zmienia się wszystko nieznacznie, czasem dochodzą jakieś poboczne wątki, ae nie są one super-istotne. Dlatego możesz spokojnie czytać albo tutaj, albo na wattpadzie, tak jak leci. Jeśli nei chcesz czytać od początku tych niepoprawionych rozdziałów, to możesz zacząć też od razu od drugiej części (16 rozdział), bo chociaż to kontynuacja, to jest dużo objaśnień i przypisów i moim zdaniem mozna jak najbardziej czytać od 16 :D. A gdybys miala po drodze jakieś pytania, to pisz smiało c: .
   Poprawki nielugo na nowo ruszą pełną parą, ale teraz mam egzaminy gimnazjalne i one wysysają ze mnie wszelkie ludzkie poty.
   Pozdrawiam serdecznie i życzę wesołych świąt (jeszcze :D)!

   Usuń
  3. Dzięki wielkie za odpowiedź, teraz już nie muszę się martwić, że coś przegapię :)
   Powodzenia na egzaminach =>

   Usuń
 3. Hej.Chciałabym się zapytać jak mogę znaleźć wersje na Wattpada.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej, hej!
   Link obok w Świstoklikach powinien działać, ale jeśli nie to tutaj: https://www.wattpad.com/user/leshynka Mamy podział na części, ale na wattpadzie jest wszystko, co tu c:
   Pooozdrawiam!

   Usuń

Autorka jest głodomorkiem, a akurat nie ma Danio w pobliżu. Chcesz ją dokarmić? Napisz komentarz! Wystarczy zwykłe: "przeczytałem" z anonima, a ona już ma dzienne zapotrzebowanie Witaminy K(omentarz).

Obserwatorzy

Layout by Yassmine