13.05.2012

Bonusy

Parodia. Fiction T. 

SYRIUSZ I LILY ZAWIERAJĄ KOALICJĘ W OBLICZU NOWEGO ZAGROŻENIA. Niebezpieczny (rota)wirus dotknął Mary i wyposażył ją w dodatkowe 6 żyć. Dwoje Gryfonów postanawia pomóc koleżance i z powrotem ją uczłowieczyć. Zamieniają się więc w Bonnie Clyde'a/państwo Smith z prawdziwego zdarzenia i zabijają swoją rówieśniczkę w najbrutalniejsze znane ludzkości sposoby. Problem pojawia się wtedy, kiedy jeden z zamachowców na życie McDonaldSyriusz, zakochuje się w niej. Dzieje się to wówczas, gdy Mary zamienia się w edycję limitowaną Pedigree .Instynkt psa nakazuje mu zjeść podwieczorek, jednak serce jak zwykle ma inne plany... Inny rodzaj (rota)wirusa dotknął Jo Jordana, pozbawiając Jo mocy i przerzucając ją na Jordana. To dość nietypowa sytuacja dla każdego z nich, tym bardziej, że Jordan o magii wie tyle, co nic. 
Z okazji odejścia Mary z tego świata w chatce Hagrida odbywa się wieczór z karaoke, na którym Dumbledore tańczy burleskę w kabaretkach. Lily James poddają się wirowi namiętności, a Syriusz pod znakiem zapytania stawia swoją orientację. 
Sen
Występują: Mary, Lily. Syriusz , James. Jo. Chase. Remus. Dorcas. Emmelina. "guest starring" Jordan. Hagrid. Dumbledore.


#2 Najgorsze Wspomnienie Severusa Snape'a

TO NIE JEST KOSZMAR JEDYNIE SNAPE'A. Mary nie może dopuścić do tego, co każdy uważa za nieuniknione - do zerwania z Jamesem. Posuwa się więc do czegoś, do czego nie spodziewała się, że jest zdolna. Przyjaźń Lily i Severusa wisi na włosku, podobnie zresztą jak relacja Rudej i Mary. Emmelina dostaje wiadomości od anonimowego prześladowcy. Kiedy dostaje od niego zdjęcie swojego ojca z inną kobietą, a szokująca prawda o rozwodzie rodziców wychodzi na jaw, popełnia brzemienny w skutkach błąd. 
Występują: Lily, Mary. James , Syriusz. May. Emmelina. Remus. Marlena. Dorcas. Snape. "guest starring" Skye.
 

#3 Życie i Kłamstwa Jo Prewett
PODCZAS LEKCJI OKLUMENCJI SEVERUS POZNAJE PRZESZŁOŚĆ JO PREWETT. Historia upadku wszystkich Spadochroniarzy - począwszy od tragicznej śmierci Jilly a skończywszy na porażce Jo za HzTLa.
Występują: Jo, Isaac, Lukrecja, Tony, Mary, May, Bree. "guest starring" Jilly Monroe, Dean Walker, Prim Ellison, June Ellison, Silena Ellison, Delilah Walker, Trevor Monroe, Shelby Monroe, Ignatius Prewett, Elizabeth Nass.#4 Jak van Weert ukradł święta?/How van Weert stole Christmas?
ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA 1977. Akcja dzieje się podczas siódmego roku Huncwotów, kiedy Lily i James są już półroczną parą. Miniaturka, która pokazuje jak potoczą się losy bohaterów w przyszłości. 
Występują: Lily, James, Syriusz, Emmelina, Chase, Dorcas, Hestia, May, Jo. "guest starring" Jordan, Jesse van Weert, Dorian. 

#5 Piąty Bal

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Autorka jest głodomorkiem, a akurat nie ma Danio w pobliżu. Chcesz ją dokarmić? Napisz komentarz! Wystarczy zwykłe: "przeczytałem" z anonima, a ona już ma dzienne zapotrzebowanie Witaminy K(omentarz).

Obserwatorzy

Layout by Yassmine